انواع جعبه هاردباکس

انواع جعبه هاردباکس در پانیذباکس،

تولید هاردباکس ها با توجه به نوع جنس و محصول متفاوت هستن این جعبه ها تنها برای محصولات گران قیمت به کار می نمی روند گاهی محصولات ساده ای را نیز در این جعبه ها قرار می دهند که ارزش آن را بالا ببرند. برای آشنایی بیشتر با هر یک از این جعبه ها شرح مختصری را در ادامه می آوریم.

هاردباکس کتابی

این محصول در ظاهر شبیه به یک جعبه سیگار است و مشابه یک کتاب صحافی شده باز و بسته می شود. اغلب این جعبه هاردباکس برای قرار دادن لباس های مارک، لوازم آرایشی برند و لوکس و وسایل الکترونیکی به کار می رود. اگر تولید کننده این لوازم هستید، این جعبه را سفارش داده و مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کنید.

هاردباکس های تلسکوپی

ویژگی مهم این جعبه، شباهت بالای آن با محصولات برند آیفون است. این جعبه از دو قسمت سخت با ضخامت بالا تولید شده که در کنار یکدیگر قرار می گیرند. این جعبه ها امنیت بالایی دارند و اغلب داخل این جعبه ها را وکیوم کرده یا ایجاد خلاء می کنند.

هاردباکس های شیاردار

این محصول نیز از دو قسمت تولید شده که لبه های جعبه اصلی تورفتگی دارد و درب جعبه به خوبی روی آن قرار می گیرد. کاربرد این جعبه از دیگر مدل ها بیشتر است؛ از این رو مشتریان اغلب این جعبه را سفارش می دهند.

هارد باکس تلسکوپی کشویی

ظاهر این جعبه کاملا شبیه به قوطی های کبریت تولید شده است. این جعبه نیز کاربرد فراوانی داشته که با توجه به سلیقه مشتری ساخته می شود. برای قرار دادن عطر، تلفن همراه و دیگر محصولات این هارباکس استفاده می شود.

هارد باکس سیگار

این جعبه شبیه به یک کتاب باز و بسته می شود و خاصیت لولایی دارد. طراحی این هاردباکس ها کاملا کلاسیک و ساده است و افراد خاصی برای قرار دادن زیورآلات، خوراکی های باارزش و غیره از این جعبه ها استفاده می کنند.

 

در اینجا توضیحات در خصوص انواع جعبه هاردباکس به پایان می رسد. با ما باشید…

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *